Kullanıcı Adı:

Şifre:

Gönderen Konu: Karakter Tanıtımı Kuralları  (Okunma sayısı 106 defa)

Hakan

  • Serwer Owner
  • İleti: 29
    • Profili Görüntüle
Karakter Tanıtımı Kuralları
« : 10 Mart 2018, 12:30:40 »
Karakter Tanıtımları Bölüm Kuralları

Karakter tanıtımın konunuzu arşivden çıkartmak ve arşive atmak için forum moderatörüne özel mesaj atabilir ya da konunuza forum moderatörünü etiketleyerek arşive kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

Argo kelime kullanmak kesinlikle yasaktır.

Karakterlerinizin normal insanlarda olduğu gibi özelliklere sahip olması lazım.

Büyük metin boyutu ile başlık, alt başlık, yazı veya not eklemeyiniz.

Tanıtımda sohbet etmek, saçma yorumlar atmak, kısa kısa yorumlar atmak(Voov, haha, güzel vs.),
Tanıtım dışında konuşmak, boş mesajlar atmak, alakasız mesajlar atmak, flood yapmak, konuyu trolleyip saptırmaya çalışmak, konu içerisinde tartışmak yasaktır. (Yorumun silinmesi/5 gün yasaklanma)

Güzel tanıtımlar 2-3 gün sabit yetkili uygun görür ise sabit kalacaktır.

Arşivlenmiş tanıtım konularını sadece konu sahibi açtırabilir, forum hesabı kapatılmış tanıtımlar aktifleştirilmeyecektir.

Troll, saçma ve basit konular kapatılıp arşivlenecektir.

Konu sahibi konu içerisindeki ciddiyetini aşırı derece bozarsa alaycı-saçma yorumlar, trolling gibi durumlar sergilerse karakter tanıtım konusu arşive taşınır, tekrarı halinde kişinin karakter tanıtımlarına açtığı her konu direkt olarak arşive taşınır.

Konu sahibi forumdan yasaklanır ise konu kilitlenip arşivlenecektir.

Konuya daha önceden yorum atan, ardından post kasmak amacıyla tekrar yorum atan oyuncuların tüm mesajları silinecektir. Arkadaşına yorum attıranlarda dahil.(Eleştiri, öner, rol vesaire gibi yorumlar bu kurala dahil değildir.)

Kuralda düzenleme yapıldı, artık karakter tanıtımlarınızda takma ad, bilinmeyen başka isimler de kullanabileceksiniz.

Örneğin,
Jaer - Russian Mafia
(ÖNEMLİ)
15 Gün boyunca değerlendirilmeyen karakter tanıtımları arşivlenecek.

Karakter tanıtımlarına atılan yorumlarda; random kahkaha ''sasdfsafd'', '':D'', aşırı derecede eleştirel, rahatsız edici yorumlar, konuyu saptıran farklı sohbet muhabbete yol açan yorumlar uyarılmaksızın direkt olarak silinecektir, moderatörlerin bunları görüp işlem uygulamamaları durumunda 1 yazılı uyarı puanı alacaklardır.

Karakter tanıtımlarını yetkili moderatörlerin düzenli ve aktif bir şekilde kontrol etmeleri ve kurallara uygun olup olmadığından emin olmaları buna göre gerekli işlemi zamanın da sürelerini geçirmeden uygulamaları gereklidir, aksi halde moderatörlükten alınıp 1 yazılı uyarı puanı verilerek farklı moderatörler seçilir.[/b]


Admin & Helper Yönetimi dışında kimse bu konu üzerinde değişiklik yapamaz.