Kullanıcı Adı:

Şifre:

Gönderen Konu: [ÖNEMLİ] Bölüm Kuralları  (Okunma sayısı 94 defa)

Hakan

  • Serwer Owner
  • İleti: 29
    • Profili Görüntüle
[ÖNEMLİ] Bölüm Kuralları
« : 10 Mart 2018, 12:31:35 »
Resimler Videolar Bölüm Kuralları

Bölümde oyunda çekmiş olduğunuz videolar, fotoğraflar, multimedialar, eğlenceli capsler vb.. gibi şeyler paylaşabilirsiniz. Onun haricinde paylaşılan şeyler dahilinde konu kapatılıp arşive taşınır.


Konunuza yorum yapan kişilere tek bir yorum üzerinden cevap verin. Post arttırmaya çalıştığınız tespit edilirse yorumlarınız silinir, konu kapatılıp arşive taşıtılabilir. Kısa yorumlar yapmayın. Örneğin: "Aynen, Tamam, +1, Destekliyorum, Up!" gibi yorumlar.


Üslupsuz yorumlar, küfür, argo ve hakaret içerikli yorumlar atmak yasaktır. Tespiti halinde yorumunuz silinir, forum kuralları gereği hesabınız belirli bir süre yasaklanır.


Din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmak yasaktır. Yorumunuz anında silinir ve forum kuralları gereği sınırsız olarak yasaklanırsınız.


Konuda tartışma, kavga çıkartacak yorumlar yasaktır. Tespiti halinde yorumlarınız silinir, konu kilitlenenip arşive taşınabilir.


Uygunsuz konu başlıkları yetkililer tarafından değiştirilir. (Değiştirildiğinde konu sahibine yetkililer tarafından özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapılır.)


Büyük devasa metin boyutu, alt başlık vb.. eklemeyin. Tespiti halinde konunuz kapatılıp arşive taşınır.


Konuyla alakasız yorumlar atmak yasaktır. Tespiti halinde yorumunuz silinir.


Yazılan her yoruma teker teker cevap verip post arttırmaya çalışmak veya sayfa kirletmek yasaktır. Uyarıdan sonra aynı şekilde devam ederseniz bir daha açılmamak üzere konunuz kapatılıp arşive taşınır.


Kapatılıp arşive taşınması istenilen bir konu arşive alındığı zaman, en erken 1 hafta (7 gün) sonra arşivden çıkartılır. Daha erken açılması için yetkililere ısrar edilmesi yasaktır, sınırsız olarak arşivlenebilir.


Herhangi birini veya birilerini hakkında aşağılayıcı, tahrik edici ve seviyesiz konular açmak yasaktır. Tespiti halinde konu silinir.


Bir konuya saçma, gereksiz ve aşağılayıcı yorum atanların yorumu silinir.


Bir konunun aktif olma süresi 7 gündür. Bu atılan yorumlar olsun, roller olsun her yönden sayılabilir. 7 gün geçtikten hiçbir aktiflik, yorum vesaire yoksa, konu öylesene duruyorsa konu arşive alınır.

Bu kurallar herkes tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.
Konu üzerinde Admin Yönetim dışında hiç kimse değişiklik yapamaz.
[/b]