Kullanıcı Adı:

Şifre:

Gönderen Konu: Bölüm Kuralları  (Okunma sayısı 77 defa)

Hakan

  • Serwer Owner
  • İleti: 29
    • Profili Görüntüle
Bölüm Kuralları
« : 10 Mart 2018, 12:35:06 »
Sokaktan Gelen Söylentiler Bölüm Kuralları


Bölüm tamamen IC olarak geçmektedir OOC konular açılamaz.
Herhangi bir kısıtlama yapılmaksızın, aşırı ciddiyetsiz ve Troll konu/yorumlar silinecektir hesaplara da yaptırım uygulattırılacaktır. Yetkilinin gözünden kaçan kişileri Özel Mesaj yolu ile bildirmeniz rica olunur.
Bölümde afiş, söylenti tarzı durumları dile getirebilirsiniz.Konuların arşive taşınmasını istiyorsanız, konunuzu hiç bir şekilde düzenlememekle kalıp direk olarak sorumlu kişiye Özel Mesaj yolu ile yada konunuza yorum bırakarak konunuzu kilitlenip arşive taşıtabilirsiniz.
Karşılıklı mesajlaşmak konu altında yasaktır, sadece duyum alıyorsunuz ona göre konuşmanızı istiyorum aksi durum da yorumlarınız silinir.
Bir konunun geçerlilik süresi 10 gün olarak belirlenmiştir, 10 gün sonra konu yetkililer tarafından arşive taşınacaktır.
Afiş tarzında açılan konular, afişlere yapılan gözlü temas nedeniyle yorumlara kapalı kalacaktır, bu neden ile konular yetklililer tarafından kilitlenecektir. Afiş tarzı olan konulara [AFİŞ] tagı getirmeniz ZORUNLUDUR!
Bölüm üzerinde IC küfürler yasaklanmıştır hiç bir şekilde küfür edemezsiniz. Ufak hakaretler buna dahildir.
Söylenti olarak açılan konulara IC yorum (ciddiyetsiz yorumlar hariç) açıktır. Fakat ne olursa olsun OOC yorum yasaktır.
Deep Web bölümündeki konulara IC yorum (ciddiyetsiz yorumlar hariç) açıktır, OOC yorumlar tamamen kapalıdır.
Bu kurallar herkes tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.
Konu üzerinde Admin Yönetim dışında hiç kimse değişiklik yapamaz.